Europoje yra daug krovinių pervežimo bendrovių, kurios teikia įvairius paslaugas, pritaikytus skirtingiems klientams ir rinkoms. Nuo mažųjų vietinių vežėjų iki didžiulių tarptautinių korporacijų, šios bendrovės padeda užtikrinti prekių judėjimą tarp šalių ir regionų. Šiame straipsnyje pateikiame keletą populiariausių krovinių pervežimo bendrovių Europoje, remiantis jų reputacija, patirtimi ir paslaugų spektru. www.arijus.lt ir krovinių ekspedijavimo paslaugos visoje Europoje.

  1. DHL

DHL yra viena didžiausių ir geriausiai žinomų krovinių pervežimo bendrovių pasaulyje, o Europoje ji yra lyderė daugelyje šalių. Vokiškos kilmės DHL siūlo plačią paslaugų gamą, įskaitant oro, jūrų, geležinkelio ir kelių pervežimus, taip pat logistikos ir sandėliavimo sprendimus. DHL yra žinoma dėl savo patikimumo, greitaveikos ir aukštos klientų aptarnavimo kokybės. Profesionalus sandėliavimas, rinkitės kokybę.

  1. Kuehne + Nagel

Šveicarijos bendrovė Kuehne + Nagel yra viena iš didžiausių logistikos ir krovinių pervežimo bendrovių Europoje. Ji teikia įvairias paslaugas, įskaitant kelių, jūrų, oro ir geležinkelio pervežimus, sandėliavimą, muitinės tarpininkavimą ir krovinių tvarkymą. Kuehne + Nagel yra žinoma dėl savo aukšto lygio ekspertizės ir pritaikomumo klientų poreikiams. www.arijus.lt 

  1. DB Schenker

DB Schenker, priklausanti Vokietijos geležinkelių kompanijai Deutsche Bahn, yra viena iš didžiausių ir labiausiai patyrusių krovinių pervežimo bendrovių Europoje. Ji siūlo visapusišką paslaugų spektrą, įskaitant geležinkelio, kelių, jūrų ir oro pervežimus, taip pat logistikos sprendimus ir sandėliavimą. DB Schenker yra žinoma dėl savo tvirtos infrastruktūros, tarptautinės veiklos ir inovatyvių sprendimų. Daugiau info čia.

4. DSV

Danijos kilmės bendrovė DSV yra viena iš sparčiausiai augančių logistikos ir krovinių pervežimo kompanijų Europoje. Ji siūlo visapusišką paslaugų asortimentą, įskaitant jūrų, oro, geležinkelio ir kelių pervežimus, taip pat sandėliavimą, muitinės tarpininkavimą ir logistikos valdymą. DSV yra žinoma dėl savo klientų orientuotos kultūros, lankstumo ir konkurencingų kainų.

  1. GEFCO

Prancūzijos kilmės GEFCO yra vienas iš svarbiausių krovinių pervežimo veikėjų Europoje, ypatingai specializuotas automobilių pramonės logistikos srityje. Bendrovė teikia įvairius pervežimo ir logistikos sprendimus, įskaitant kelių, geležinkelio, jūrų ir oro transportą, sandėliavimą ir prekių tvarkymą. GEFCO yra žinoma dėl savo aukštos kokybės paslaugų, patikimumo ir inovacijų.

Europoje veikiančios krovinių pervežimo bendrovės siūlo įvairius sprendimus, skirtus įvairiems klientų poreikiams. Nuo oro pašto pervežimo iki didelių prekių konteinerių gabenimo, šios populiarios bendrovės padeda užtikrinti sklandų prekių judėjimą Europoje. Pasirinkdami tinkamą krovinių pervežimo bendrovę, klientai turėtų atsižvelgti į bendrovių reputaciją, paslaugų spektrą, patirtį ir kainas, siekiant rasti geriausią sprendimą savo verslo poreikiams. Sužinokite daugiau www.arijus.lt svetainėje.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *